Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Maksymilianów

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Maksymilianów

Maksymilianów,łódzkie

449 000 zł132,80 m² 3 381,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 953 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Maksymilianów w gminie Zadzim. Obejmuje dużą, ogrodzoną działkę o powierzchni 4953 m oraz zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Maksymilianów

Maksymilianów,świętokrzyskie

82 875 zł1 105 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę budowlaną pod wymarzony dom w miejscowości Maksymilianów. Działka budowlana o powierzchni 1105m2 usytuowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Maksymilianów,świętokrzyskie

82 875 zł1 105 m² 75 zł/m²

 

 

 

Maksymilianów,świętokrzyskie

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta nr dgn-ds.12 Nieruchomości Dorota oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w Maksymilianowie o powierzchni użytkowej 120 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 2300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Maksymilianów

Maksymilianów,łódzkie

80 000 zł2 104 m² 38,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę z możliwością zabudowy o powierzchni ok 2 104 m2, położoną w miejscowości Maksymilianów, gm Rokiciny. Lokalizacja gwarantuje bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Maksymilianów

Maksymilianów,łódzkie

120 000 zł2 104 m² 57,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Maksymilianów

Maksymilianów,łódzkie

180 000 zł4 208 m² 42,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę z możliwością zabudowy o powierzchni ok 4 208 m2, położoną w miejscowości Maksymilianów, gm Rokiciny. Lokalizacja gwarantuje bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maksymilianów

Maksymilianów,świętokrzyskie

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Biuro abc nieruchomości prezentuje dwupiętrowy dom z białej cegły jednorodzinny o powierzchni 200m 2 na dużej działce 4000m 2 .Rozkład pomieszczeń: parter - kuchnia, jadalnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maksymilianów

Maksymilianów,świętokrzyskie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro abc nieruchomości Ostrowiec Św. prezentuje na sprzedaż dom znajdujący się w Maksymilianowie, w ekologicznej okolicy, przy trasie Ostrowiec -bałtów. Bliskie położenie starych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Maksymilianów

Maksymilianów,świętokrzyskie

45 000 zł1 600 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. 1600 m2. W kształcie prostokąta, szerokość przy drodze ok. 30 m. Dojazd drogą asfaltową. Uzbrojenie: prąd, woda w ulicy. Działka płaska, częściowo porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Maksymilianów

Maksymilianów,świętokrzyskie

115 200 zł9 600 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania działkę rolno - budowlaną, położoną w cichej okolicy, ok 500 m od drogi głównej w kierunku Bałtowa (ok 3km). Do działki jest możliwe doprowadzenie wody (wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maksymilianów

Maksymilianów,łódzkie

600 000 zł250 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Sprzedaż domu wolno stojącego na działce o pow.3500 m.kw.Działka częściowo zalesiona (1,5 ha).Drzewostan ok. 15-letni, sosna, brzoza i dąb. Dom piętrowy, podpiwniczony.Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Maksymilianów

Maksymilianów,świętokrzyskie

120 000 zł2 200 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana murowanym domem rekreacyjnym w pobliżu Jurajskiego Parku w Bałtowie